Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w budynkach Szpitala przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim i Przychod (...) - PEŁNA NAZWA POST. W POZ. INFORMACJACH

Zamawiający Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Lwówek Śląski, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020832110

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Morcinka 7

1.4.2.)Miejscowość

Lwówek Śląski

1.4.3.)Kod pocztowy

59-600

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

514732567

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

lklimowski@pczlwowek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pczlwowek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292510

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-16

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00242794

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Pełna nazwa postępowania: Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w budynkach Szpitala przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim i Przychodni przy ul. Morcinka 7 w Lwówku wraz z przyłączami do sieci w ramach projektu pn. „Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w budynkach Szpitala przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim i Przychodni przy ul. Morcinka 7 w Lwówku Śląskim wraz z przyłączeniami do sieci” nr FEDS.02.04-IP.01-0001/24 dofinansowany w ramach Priorytetu nr 02 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku” Działanie nr 02.04 „Innowacje w OZE” Nabór nr FEDS.02.04-IP.01-108/24 Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027. Numeracja zgodna z Działem XIX SWZ: 1. Zamawiający wymaga od wykonawcy, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny całkowitej oferty. 2. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy ma na celu zabezpieczenie pokrycia ewentualnych roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 3. Zabezpieczenie powinno być wniesione przed podpisaniem umowy. 4. Zabezpieczenie może być wniesione w następujących formach: 1) w pieniądzu; 2) w poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że zobowiązanie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym; 3) w gwarancjach bankowych; 4) w gwarancjach ubezpieczeniowych; 5) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 5. Zabezpieczenie w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto rachunek Zamawiającego w BANK MILLENIUM S.A., nr 41 1160 2202 0000 0003 8058 9363, z tytule przelewu należy wpisać: „Zabezpieczenie należytego wykonania umowy w postępowaniu nr „7/NZP/2026”. Zabezpieczenie uważa się za wniesione, z chwilą zaksięgowania środków na rachunku Zamawiającego. 6. Przed złożeniem poręczenia lub gwarancji Wykonawca winien przedstawić projekt dokumentu Zamawiającemu w celu uzyskania akceptacji jego treści. Zabezpieczenie wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie okoliczności związane z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umowy (w tym pokryciu naliczonych kar umownych), bez potwierdzania tych okoliczności; 2) wszelkie zmiany, uzupełnienia lub modyfikacje warunków umowy lub przedmiotu zamówienia nie mogą zwalniać gwaranta z odpowiedzialności wynikającej z poręczenia lub gwarancji; 3) z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela do zapłaty całej kwoty zabezpieczenia; 4) powinna być nieodwołalna i bezwarunkowa oraz płatna na pierwsze żądanie; 5) musi jednoznacznie określać termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji; 6) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa przedmiotowego postępowania; 7) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lwówku Śląskim; 8) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum). Po zmianie: Pełna nazwa postępowania: Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w budynkach Szpitala przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim i Przychodni przy ul. Morcinka 7 w Lwówku wraz z przyłączami do sieci w ramach projektu pn. „Budowa instalacji wytwarzających energię elektryczną z promieniowania słonecznego w budynkach Szpitala przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim i Przychodni przy ul. Morcinka 7 w Lwówku Śląskim wraz z przyłączeniami do sieci” nr FEDS.02.04-IP.01-0001/24 dofinansowany w ramach Priorytetu nr 02 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku” Działanie nr 02.04 „Innowacje w OZE” Nabór nr FEDS.02.04-IP.01-108/24 Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027. Numeracja zgodna z Działem XIX SWZ: 1. Zamawiający wymaga od wykonawcy, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny całkowitej oferty. 2. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy ma na celu zabezpieczenie pokrycia ewentualnych roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 3. Zabezpieczenie powinno być wniesione przed podpisaniem umowy. 4. Zabezpieczenie może być wniesione w następujących formach: 1) w pieniądzu; 2) w poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że zobowiązanie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym; 3) w gwarancjach bankowych; 4) w gwarancjach ubezpieczeniowych; 5) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 5. Zabezpieczenie w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto rachunek Zamawiającego w BANK MILLENIUM S.A., nr 41 1160 2202 0000 0003 8058 9363, z tytule przelewu należy wpisać: „Zabezpieczenie należytego wykonania umowy w postępowaniu nr „7/NZP/2026”. Zabezpieczenie uważa się za wniesione, z chwilą zaksięgowania środków na rachunku Zamawiającego. 6. Przed złożeniem poręczenia lub gwarancji Wykonawca winien przedstawić projekt dokumentu Zamawiającemu w celu uzyskania akceptacji jego treści. Zabezpieczenie wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie okoliczności związane z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umowy (w tym pokryciu naliczonych kar umownych), bez potwierdzania tych okoliczności; 2) wszelkie zmiany, uzupełnienia lub modyfikacje warunków umowy lub przedmiotu zamówienia nie mogą zwalniać gwaranta z odpowiedzialności wynikającej z poręczenia lub gwarancji; 3) z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela do zapłaty całej kwoty zabezpieczenia; 4) powinna być nieodwołalna i bezwarunkowa oraz płatna na pierwsze żądanie; 5) musi jednoznacznie określać termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji; 6) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa przedmiotowego postępowania; 7) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lwówku Śląskim; 8) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum). 12. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę odbycia przez niego wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-05 10:00 Po zmianie: 2026-06-26 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-05 11:00 Po zmianie: 2026-06-26 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-07-04 Po zmianie: 2026-07-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lwówek Śląski.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.