Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
431 533 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    119 925 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 757 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    PRO-TECH ENGINEERING Sp. z o.o.· Zamość
    Wartość umowy
    77 982 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    PRO-TECH ENGINEERING Sp. z o.o.· Zamość
    Wartość umowy
    91 512 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    83 357 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 WOG z podziałem na 5 zadań (części).

Zamawiający 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 431 533 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: 28 Wojskowy Oddział GospodarczySiedlce, Mazowieckieopublikowano 16 czerwca 2026
Łączna wartość umów
431 533 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CUBIC SITE Sp. z o.o. (części 1, 2, 5); PRO-TECH ENGINEERING Sp. z o.o. (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 431 533,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło usługi wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej podzielonej na 5 zadań.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 523025966

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub1.28wog@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.28wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - jednostka budżetowa, podsektor rządowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 WOG z podziałem na 5 zadań (części).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ff96fdc-a1fd-4bcc-bc90-c7a84113f72c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292227

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208084

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

U/35/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań (części):
Zadanie Nr 1 – Usługa wykonania dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 143 w miejscowości Siedlce.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 - do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4. WIZJA LOKALNA OBOWIĄZKOWA W ZAKRESIE ZAD. NR 1 - szczegółowe informacje w SWZ ROZDZIAŁ III PKT. 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

169500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań (części):
Zadanie Nr 2 – Usługa wykonania dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 10 w miejscowości Siedlce.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A - do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 4A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4. WIZJA LOKALNA NIEOBOWIĄZKOWA W ZAKRESIE ZADANIA NR 2, szczegółowe informacje w SWZ ROZDZIAŁ III PKT. 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

71333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań (części):
Zadanie Nr 3 – Usługa wykonania dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 33 w miejscowości Siedlce.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B- do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 4B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4. WIZJA LOKALNA OBOWIĄZKOWA W ZAKRESIE ZAD. NR 3 - szczegółowe informacje w SWZ ROZDZIAŁ III PKT. 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

148000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań (części):
Zadanie Nr 4 – Usługa wykonania dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 163 w miejscowości Siedlce.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1C- do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 4C do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4. WIZJA LOKALNA OBOWIĄZKOWA W ZAKRESIE ZAD. NR 4 - szczegółowe informacje w SWZ ROZDZIAŁ III PKT. 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

179000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na remont budynków znajdujących się na kompleksach będących w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań (części):
Zadanie Nr 5 – Usługa wykonania dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 61 w miejscowości Warszawa Wesoła.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1D - do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 4D do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4. WIZJA LOKALNA OBOWIĄZKOWA W ZAKRESIE ZAD. NR 5 - szczegółowe informacje w SWZ ROZDZIAŁ III PKT. 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

132416,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119925,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

172200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119925,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CUBIC SITE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

388627787

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119925,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-27 do 2026-08-14

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58757,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58757,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CUBIC SITE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

388627787

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58757,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-27 do 2026-07-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77982,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77982,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRO-TECH ENGINEERING Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

061081614

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77982,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-28 do 2026-09-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91512,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91512,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRO-TECH ENGINEERING Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

061081614

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91512,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-28 do 2026-09-25

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83357,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83357,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CUBIC SITE SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

388627787

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83357,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-15 do 2026-09-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

28 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 431 533 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CUBIC SITE Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.