Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
273 560 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 lipca 2026 do 30 maja 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 273 560 zł – 291 354 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na okres od 01.07.2026 r. do 30.06.2027 r. ”

Zamawiający Zespoł Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu (Powiercie, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Zespołu Szkół Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Wartość umowy: 273 560 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
273 560 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2026

    Termin ofert: 23 kwietnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 273 560,27 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 273 560,27 zł do 291 354,47 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2026 r. do 30 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail