Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
188 067 zł
Umowa zawarta
19 maja 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa tj.: (dostawa, montaż, zainstalowanie i konfiguracja) sprzętu komputerowego dla Urzędu Gminy w Mucharzu

Zamawiający Gmina Mucharz (Mucharz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa tj.: (dostawa, montaż, zainstalowanie i konfiguracja) sprzętu…”, wybierając ofertę wykonawcy Data Expperts Sp. z o.o. Wartość umowy: 188 067 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MucharzMucharz, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 16 czerwca 2026
Wartość umowy
188 067 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Data Expperts Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 188 067,00 zł (umowę zawarto 19 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

  • 5

    Zamówienie było częścią projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej o nazwie „Cyberbezpieczna Gmina Mucharz”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MUCHARZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182083

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

226

1.5.2.)Miejscowość

Mucharz

1.5.3.)Kod pocztowy

34-106

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

33 8761483

1.5.8.)Numer faksu

33 8739005

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@mucharz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mucharz.ezamawiajacy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.mucharz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa tj.: (dostawa, montaż, zainstalowanie i konfiguracja) sprzętu komputerowego dla Urzędu Gminy w Mucharzu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4777ca69-8eca-4eee-9025-a085303806f5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291526

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041229/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.2 Zakup i dostawa tj

(dostawa, montaż, zainstalowanie i konfiguracja) sprzętu komputerowego dla Urzędu Gminy w Mucharzu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Mucharz przez wdrożenie SZBI, podniesienie świadomości pracowników oraz zakup sprzętu i usług zwiększających cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Mucharz”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00126460

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

425954,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawa tj

(dostawa, montaż, zainstalowanie i konfiguracja) sprzętu komputerowego dla Urzędu Gminy w Mucharzu w ramach zadania pn.: „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Mucharz przez wdrożenie SZBI, podniesienie świadomości pracowników oraz zakup sprzętu i usług zwiększających cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Mucharz”. Przez dostawę rozumie się dostawę, montaż, zainstalowanie i konfigurację; dalej zwana „dostawa”. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zakup i dostawę: 1) Serwera do AD, replikacji danych, wirtalizacji - 1 sztuka, 2) Serwerowego systemu operacyjnego – WINSVR 2025 Std 2Core – 3 sztuki, 3) Rozwiązania brzegowego UTM FortiGate 40F Hardware plus 2 Year 247 FortiCare and FortiGuard Unified Threat Protection UTP – 1 sztuka. 4) Zarządzanego przełącznika sieciowego FortiSwitch14 8F FS148F FortiSwitch14 8F is a performance price competitive L2 Management switch with 48x GE port 4x SFP port 1x RJ45 wkładka 10G SFP x - 1 sztuka, 5) Dwuskładnikowego uwierzytelniania token -FortiToken- 220 5 pieces one-time password token, time based password generator – 1 sztuka, 6) UPSa do serwera - 1 sztuka, 7) Dysku do NAS, Dysk serwerowy – 6 sztuk, 8) Pamięci NAS, QNAP – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: załączniku nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

188067,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188067,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Data Expperts Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

521-372-02-12

7.3.3)Ulica

Chłodna

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188067,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48821000-9Serwery sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mucharz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mucharz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 067 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Data Expperts Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.