Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

"Remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza”

Zamawiający Powiat Brzeziński (Brzeziny, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BrzezińskiBrzeziny, Łódzkie (powiat Brzeziński →)opublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BRZEZIŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750731786

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Henryka Sienkiewicza 16

1.4.2.)Miejscowość

Brzeziny

1.4.3.)Kod pocztowy

95-060

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.7.)Numer telefonu

(46) 874 11 11

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-brzeziny.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-brzeziny.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290694

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00266048

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza na odcinku o długości 1 414 mb. Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza w gm. Dmosin. W zakres zamówienia wchodzi wzmocnienie nawierzchni drogi poprzez wbudowanie nowych warstw bitumicznych: wiążącej i ścieralnej. Zachowuje się szerokość jezdni 5,00 m. Dodatkowo ulepsza się pobocza kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie na szer. 1,00 m. Zamówienie obejmuje w szczególności: - remont przepustu pod koroną drogi w km 8+177 - wymiana uszkodzonych rur przewodowych DN800, oczyszczenie, zabezpieczenie wlotów; - wymianę podbudowy w miejscach likwidacji odkształceń w km 7+993 ÷ 8+368; - wbudowanie warstwy wyrównawczej gr. 6 cm w miejscu likwidacji odkształceń w km 7+993 ÷ 8+368; - wbudowanie warstwy wiążącej gr. 8 cm, szerokości 5,10 m; - wbudowanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm; - wbudowanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 12 cm; - odmulenie istniejących rowów. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza na odcinku o długości 1 414 mb. Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej nr 2937 E w miejscowości Lubowidza w gm. Dmosin. W zakres zamówienia wchodzi wzmocnienie nawierzchni drogi poprzez wbudowanie nowych warstw bitumicznych: wiążącej i ścieralnej. Zachowuje się szerokość jezdni 5,00 m. Dodatkowo ulepsza się pobocza kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie na szer. 1,00 m. Zamówienie obejmuje w szczególności: - remont przepustu pod koroną drogi w km 8+177 - wymiana uszkodzonych rur przewodowych DN800, oczyszczenie, zabezpieczenie wlotów; - wymianę podbudowy w miejscach likwidacji odkształceń w km 7+993 ÷ 8+368; - wbudowanie warstwy wiążącej gr. 8 cm, szerokości 5,10 m; - wbudowanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm; - wbudowanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 12 cm; - odmulenie istniejących rowów.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-17 09:00 Po zmianie: 2026-06-19 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-17 09:30 Po zmianie: 2026-06-19 09:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Brzeziński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeziny.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.