Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
497 535 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 497 535 zł – 531 729 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Głowaczów

Zamawiający Gmina Głowaczów (Głowaczów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę…”, wybierając ofertę wykonawcy PSW INVEST Sp. z o.o. Wartość umowy: 497 535 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GłowaczówGłowaczów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
497 535 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 25 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PSW INVEST Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 497 535,00 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 497 535,00 zł do 531 729,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail