Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
609 185 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 609 185 zł – 1 618 480 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłuzony pkres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Witów na działce nr 49

Zamawiający Gmina Koszyce (Koszyce, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Witów na działce nr 49”, wybierając ofertę wykonawcy PRIMA-KOP Grzegorz Wawrzeń. Wartość umowy: 609 185 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina KoszyceKoszyce, Małopolskie (powiat Proszowicki →)opublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
609 185 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 maja 2026

    Termin ofert: 22 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRIMA-KOP Grzegorz Wawrzeń (Niegardów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 609 185,24 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 609 185,24 zł do 1 618 479,85 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOSZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010091

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elżbiety Łokietkówny 14

1.5.2.)Miejscowość

Koszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

32-130

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

413514048

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@koszyce.gmina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.koszyce.gmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbc307f3-3072-4aec-8c07-7b81533ecd9d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Witów na działce nr 49

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fbc307f3-3072-4aec-8c07-7b81533ecd9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290549

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025490/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Witów dz.nr 49

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00232575

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPI 271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

650384,82 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont drogi o dł 2139mb w miejscowości Witów lokalizacja działka nr 49 obręb Witów . W zakres robót wchodzą: roboty przygotowawcze drogowe ,roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, podbudowa, nawierzchnie bitumiczne na dł 300mb , roboty wykończeniowe i porządkowe. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w : dokumentacji zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę dla w/w drogi , szczegółowej specyfikacji technicznej, pomocniczo w przedmiarze robót- stanowiące załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

609185,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1618479,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

609185,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRIMA-KOP Grzegorz Wawrzeń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6821342609

7.3.4)Miejscowość

Niegardów

7.3.5)Kod pocztowy

32-104

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

609185,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Koszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 609 185 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRIMA-KOP Grzegorz Wawrzeń (Niegardów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.