Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 959 zł
Umowa zawarta
15 czerwca 2026
Okres realizacji
do 14 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 180 959 zł – 245 415 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena100%Koszt20%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, Włókienniczej 51 m. 20, Włókienniczej 53 m. 27, Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie.

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29,…”, wybierając ofertę wykonawcy INSTALBOX Maciej Boksa. Wartość umowy: 180 959 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
180 959 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INSTALBOX Maciej Boksa (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 180 958,63 zł (umowę zawarto 15 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 180 958,63 zł do 245 414,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 sierpnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010836340

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Trakt Lubelski 353

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-667

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

022 277 35 00

1.5.8.)Numer faksu

022 277 35 67

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wawer.zgn@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zgn-wawer.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zgn-wawer.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-wawer/demand/288635/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność lub współwłasność m.st. Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, Włókienniczej 51 m. 20, Włókienniczej 53 m. 27, Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75db4546-3a56-4417-abcb-8b7f7daa2e98

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290204

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051570/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych zasobu ZGN Wawer

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237959

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

288/NZ/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

207634,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, ul. Włókienniczej 51 m. 20, ul. Włókienniczej 53 m. 27, ul. Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie polegające na:
- robotach ogólnobudowlanych i stolarskich;
- robotach tynkarskich i izolacyjnych;
- robotach posadzkowych;
- robotach malarskich i towarzyszących;
- robotach sanitarnych;
- wymianie instalacji elektrycznej;
- pracach porządkowych;
- wywozie gruzu i odpadó w.

3.2.2.Wszelkie roboty budowlane należy wykonać zgodnie z:
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ;
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót – załącznik nr 1A do SWZ;
- Kosztorysami ofertowymi wykonanymi przez Wykonawcę metodą kalkulacji szczegółowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180958,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245414,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180958,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INSTALBOX Maciej Boksa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1133005209

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180958,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INSTALBOX Maciej Boksa (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.