Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, Włókienniczej 51 m. 20, Włókienniczej 53 m. 27, Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie.

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer M.st.warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WAWER M.ST.WARSZAWY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010836340

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Trakt Lubelski 353

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

04-667

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

022 277 35 00

1.4.8.)Numer faksu

022 277 35 67

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wawer.zgn@um.warszawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wawer.um.warszawa.pl/waw/zgn-wawer

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75db4546-3a56-4417-abcb-8b7f7daa2e98

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409747

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00237959

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

288/NZ/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, Włókienniczej 51 m. 20, Włókienniczej 53 m. 27, Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Ciepielowskiej 13 m. 29, ul. Włókienniczej 51 m. 20, ul. Włókienniczej 53 m. 27, ul. Garncarskiej 59 m. 4A w Warszawie polegające na:
- robotach ogólnobudowlanych i stolarskich;
- robotach tynkarskich i izolacyjnych;
- robotach posadzkowych;
- robotach malarskich i towarzyszących;
- robotach sanitarnych;
- wymianie instalacji elektrycznej;
- pracach porządkowych;
- wywozie gruzu i odpadó w.

3.2.2.Wszelkie roboty budowlane należy wykonać zgodnie z:
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ;
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót – załącznik nr 1A do SWZ;
- Kosztorysami ofertowymi wykonanymi przez Wykonawcę metodą kalkulacji szczegółowej.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INSTALBOX Maciej Boksa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1133005209

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

180958,63 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00290204/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

180759,93 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer M.st.warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.