Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 312 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 165 312 zł – 190 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa paliwa drzewnego – pelletu do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu (Hel, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa paliwa drzewnego – pelletu do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu”, wybierając ofertę wykonawcy SYLVA sp. z o.o.,. Wartość umowy: 165 312 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
165 312 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 kwietnia 2026

    Termin ofert: 16 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SYLVA sp. z o.o. (Wiele), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 312,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 165 312,00 zł do 190 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail