Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
819 354 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas wykonania usługi na „cito”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi w zakresie sterylizacji wysokotemperaturowej (parą wodną) w nadciśnieniu oraz sterylizacji niskotemperaturowej (plazma) narzędzi chirurgicznych na rzecz CPiT w Bystrej

Zamawiający Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej (Bystra, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi w zakresie sterylizacji wysokotemperaturowej (parą wodną) w…”, wybierając ofertę wykonawcy STER-MEDS Sp. zo.o. Wartość umowy: 819 354 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
819 354 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STER-MEDS Sp. zo.o. (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 819 354,00 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 5

    Tryb udzielenia zamówienia to tryb podstawowy na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail