Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 432 563 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenia usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenia usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy Gastro Serwis Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 432 563 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
2 432 563 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    19 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gastro Serwis Sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 432 562,71 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie z wolnej ręki z powodu wyjątkowej sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu ludzi.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail