Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Drzewiarz - Bis Sp. zoo· Lipnomała firma
Wartość umowy
19 680 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 19 680 zł – 39 852 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyposażenie pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie w ramach projektu: „Nowe horyzonty usług społecznych w Szprotawie”

Zamawiający Centrum Usług Społecznych (Szprotawa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyposażenie pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie w ramach projektu: Nowe…”, wybierając ofertę wykonawcy Drzewiarz - Bis Sp. zoo. Wartość umowy: 19 680 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Centrum Usług SpołecznychSzprotawa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
19 680 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drzewiarz - Bis Sp. zoo (Lipno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 680,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 19 680,00 zł do 39 852,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia było wyposażenie pomieszczeń, w tym meble biurowe i komputery przenośne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail