Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
297 660 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 297 660 zł – 914 628 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbiórka istniejącego i budowa nowego ogrodzenia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Księdza Jana Twardowskiego w Płocku.

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbiórka istniejącego i budowa nowego ogrodzenia Specjalnego Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy Celkab Imperium Bis Sp. z o.o. Wartość umowy: 297 660 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 12 czerwca 2026
Wartość umowy
297 660 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Celkab Imperium Bis Sp. z o.o. (Sobienie Jeziory), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 297 660,00 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 297 660,00 zł do 914 628,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail