Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 3 unieważniono5 części
Łączna wartość wybranych ofert
1254 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    629 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Przychodnia Weterynaryjna SZERYF Hanna Wobszal-Nowak· Poznań
    Cena wybranej oferty
    625 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt, których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania

Zamawiający Miasto Poznań - Usługi Komunalne (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1254 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto Poznań - Usługi KomunalnePoznań, Wielkopolskieopublikowano 11 czerwca 2026
Łączna wartość ofert
1254 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gabinet Weterynaryjny Animal s.c. (część 1); Przychodnia Weterynaryjna SZERYF Hanna Wobszal-Nowak (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 1 254,17 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Poznań - Usługi Komunalne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632056617

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 43a

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-521

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uslugikomunalne.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uslugikomunalne.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8b26a07-e2d3-4be4-aa45-3fec34dfcbd7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt, których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d8b26a07-e2d3-4be4-aa45-3fec34dfcbd7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00286745

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00143319/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług weterynaryjnych w zakresie wykonywania zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich z terenów administracyjnych miasta Poznania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00144370

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UK.D.340-2/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

462685,19 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

185185,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Jeżyce.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.)Wartość części

37037,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Wilda.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.)Wartość części

37037,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Nowe Miasto.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.)Wartość części

37037,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Stare Miasto.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.)Wartość części

37037,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Grunwald.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.)Wartość części

37037,04 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

629,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

629,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

629,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gabinet Weterynaryjny Animal s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 634237808

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-612

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna złożona w tej części oferta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

625,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

625,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

625,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przychodnia Weterynaryjna SZERYF Hanna Wobszal-Nowak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382680668

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-052

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 17

Informacje dodatkowe

Ceny ofertowe są uśrednionymi cenami jednostkowymi.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85200000-1Usługi weterynaryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Poznań - Usługi Komunalne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1254 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85200000-1 (Usługi weterynaryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gabinet Weterynaryjny Animal s.c. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.