ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt, których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania

Zamawiający Miasto Poznań - Usługi Komunalne (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji…”. Termin składania ofert minął 17 marca 2026, 12:15. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Poznań - Usługi KomunalnePoznań, Wielkopolskieopublikowano 6 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 marca 2026, 12:15
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są usługi weterynaryjne obejmujące kastrację zwierząt właścicielskich z terenu Poznania.

  • 2

    ZakresSzczegółowe informacje i dokumentacja postępowania dostępne są na platformie e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8b26a07-e2d3-4be4-aa45-3fec34dfcbd7.

  • 3

    ZakresZamawiającym jest Miasto Poznań - Usługi Komunalne.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Poznań - Usługi Komunalne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632056617

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 43a

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-521

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uslugikomunalne.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uslugikomunalne.com.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt, których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d8b26a07-e2d3-4be4-aa45-3fec34dfcbd7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00144370

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00143319/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług weterynaryjnych w zakresie wykonywania zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich z terenów administracyjnych miasta Poznania

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8b26a07-e2d3-4be4-aa45-3fec34dfcbd7

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami prowadzona jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz wymagania techniczne dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej zostały określone w SWZ.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Szczegółowe regulacje dotyczące korespondencji elektronicznej zostały zawarte w SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowo opisany w punkcie 23.2 SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegółowo opisany w punkcie 23.2 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

UK.D.340-2/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

5

4.1.10.)Ofertę można składać na jedną część
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Tak

4.1.12.)Maksymalna liczba części, jaka może zostać udzielona jednemu wykonawcy

1

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Jeżyce.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej w każdej części zamówienia w oparciu o kryterium Uśredniona cena zabiegu kastracji (100%).
Ocenie w świetle niniejszego kryterium będzie podlegać uśredniona cena zabiegu kastracji, obliczona zgodnie z punktem 16.1 swz.
Zamawiający w każdej części wybierze ofertę z najniższą uśrednioną ceną zabiegu kastracji.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Wilda.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej w każdej części zamówienia w oparciu o kryterium Uśredniona cena zabiegu kastracji (100%).
Ocenie w świetle niniejszego kryterium będzie podlegać uśredniona cena zabiegu kastracji, obliczona zgodnie z punktem 16.1 swz.
Zamawiający w każdej części wybierze ofertę z najniższą uśrednioną ceną zabiegu kastracji.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Nowe Miasto.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej w każdej części zamówienia w oparciu o kryterium Uśredniona cena zabiegu kastracji (100%).
Ocenie w świetle niniejszego kryterium będzie podlegać uśredniona cena zabiegu kastracji, obliczona zgodnie z punktem 16.1 swz.
Zamawiający w każdej części wybierze ofertę z najniższą uśrednioną ceną zabiegu kastracji.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Stare Miasto.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej w każdej części zamówienia w oparciu o kryterium Uśredniona cena zabiegu kastracji (100%).
Ocenie w świetle niniejszego kryterium będzie podlegać uśredniona cena zabiegu kastracji, obliczona zgodnie z punktem 16.1 swz.
Zamawiający w każdej części wybierze ofertę z najniższą uśrednioną ceną zabiegu kastracji.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych polegających na wykonywaniu zabiegów kastracji zwierząt – kotów (samic i samców) i psów (samic), których właściciele lub opiekunowie zamieszkują na terenie miasta Poznania - rejon Grunwald.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres czynności i obowiązków Wykonawcy objętych zamówieniem oraz zasady kwalifikacji zwierząt do zabiegu kastracji w ramach umowy, określa wzór umowy (zał. nr 1 do swz).
Zamawiający wymaga, by Wykonawca składający ofertę na dany rejon dysponował co najmniej jednym zakładem na obszarze tego rejonu, wyposażonym w sposób umożliwiający realizację wszystkich usług objętych przedmiotem zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej w każdej części zamówienia w oparciu o kryterium Uśredniona cena zabiegu kastracji (100%).
Ocenie w świetle niniejszego kryterium będzie podlegać uśredniona cena zabiegu kastracji, obliczona zgodnie z punktem 16.1 swz.
Zamawiający w każdej części wybierze ofertę z najniższą uśrednioną ceną zabiegu kastracji.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – za spełniających warunek Zamawiający uzna Wykonawców posiadających aktualny wpis do Rejestru zakładów leczniczych dla zwierząt prowadzonego przez Wielkopolską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Wymaga się złożenia:
a) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie określonym w art. 109 ust 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (w przypadku wskazania przez Wykonawcę dostępności przedmiotowego dokumentu w formie elektronicznej pod adresem wskazanym w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający samodzielnie pobierze go z bazy danych);
b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór: załącznik nr 5 do SWZ);
c) oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (wzór: załącznik nr 6 do SWZ).
d) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w ppkt. a, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury (dokument wystawiony nie wcześniej niż 3 m-ce przed jego złożeniem). Jeżeli w kraju w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa powyżej, zastępuje się je dokumentem, o którym mowa w § 4 ust. 3 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wymaga się złożenia aktualnego wpisu do Rejestru zakładów leczniczych dla zwierząt prowadzonego przez Wielkopolską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną (w przypadku wskazania przez Wykonawcę w oświadczeniu, o którym mowa w punkcie 10.1, danych umożliwiających bezpłatny i ogólnodostępny dostęp do przedmiotowego dokumentu, Zamawiający samodzielnie pobierze go z bazy danych).

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wykonawca składa wraz z ofertą (interaktywnym formularzem ofertowym) dokumenty podpisane zgodnie z wymogami pkt 11.B.1 SWZ:
1) wypełniony formularz cenowy (wzór – załącznik nr 4 do swz);
2) stosowne pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1) brak podstaw do wykluczenia z postępowania musi wykazać każdy z Wykonawców;
2) warunek określony w sekcji 5.4 ogłoszenia zostanie spełniony, jeżeli każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia wskazanej działalności gospodarczej;
3) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (do oferty należy załączyć stosowne pełnomocnictwa).

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-03-17 12:15

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl) na stronie niniejszego postępowania.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-03-17 12:45

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-04-15

Sekcja 9

Pozostałe informacje

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust 1 pkt 4, 8, 9 i 10 Ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85200000-1Usługi weterynaryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.03.2026, 12:15. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Poznań - Usługi Komunalne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85200000-1 (Usługi weterynaryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.