AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa liściarki suszonej wielogatunkowej do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu

Zamawiający Miasto Poznań Ogród Zoologiczny (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa liściarki suszonej wielogatunkowej do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Poznań Ogród ZoologicznyPoznań, Wielkopolskieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 08:00
4d 1h
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Środki transportu spełniające określone normy środowiskowe5%Termin wymiany produktu wadliwego5%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa liściarki suszonej wielogatunkowej dla Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu.

  • 2

    ZakresWykonawca ma wykazać w ostatnich 3 latach co najmniej jedną dostawę liściarki suszonej jedno lub wielogatunkowej o wartości brutto nie mniejszej niż 100 000,00 zł oraz posiadać ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż równowartość 200 000,00 zł.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę 90 pkt, środki transportu spełniające określone normy środowiskowe 5 pkt oraz termin wymiany produktu wadliwego 5 pkt.

  • 4

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części ani objęte opcjami, a okres realizacji wynosi 9 miesiące.

  • 5

    RyzykoZamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy i przewiduje je w treści SWZ.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 13 orzeczeń KIO; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
  • W tej branży w województwie wielkopolskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 2,1 ofert, wobec 3,0 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail