Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

nie złożono żadnej ważnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont szatni w żłobku Balbinka

Zamawiający Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków (Poznań, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Remont szatni w żłobku Balbinka”.

Zamawiający: Miasto Poznań Poznański Zespół ŻłobkówPoznań, Wielkopolskieopublikowano 1 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: nie złożono żadnej ważnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387714805

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Os. B. Chrobrego

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-681

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzz@m.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zlobekpoznan.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347337

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


opieka nad dziećmi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont szatni w żłobku Balbinka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-04c59889-a510-4f80-89a8-02f012eb3c7e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416235

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00111087/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.16 Remont 2 szatni dziecięcych grupy Maki i Stokrotki w żłobku Balbinka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00363410

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW-SAZ.4440.38.2026.AT

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

199695,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń szatni grupy Maki i Fiołki oraz szatni grupy Stokrotki i Bratki w żłobku Balbinka będącym placówką Poznańskiego Zespołu Żłobków. Żłobek Balbinka ma swoją siedzibę na os. Bolesława Śmiałego 106 w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zapisami projektu umowy - załącznik nr 1 do SWZ.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pliku skompresowanym DOKUMENTACJA a w jego skład wchodzą:
a) dokumentacja projektowa -rzuty- załącznik nr 1 do umowy zawierający 4 załączniki w formacie *pdf w pliku w formacie skompresowanym .zip o następującym oznaczeniu:
ZAŁ NR 1 DO WZORU UMOWY DOKUMENTACJA PROJEKTOWA -RZUTY
• Żłobek Balbinka-Maki i Fiołki- A-01
• Żłobek Balbinka- Maki i Fiołki- I-01
• Żłobek Balbinka - Stokrotki i Bratki-A-01
• Żłobek Balbinka - Stokrotki i Bratki-I-01
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - załącznik nr 2 do umowy zawierający 2 załączniki o następującym oznaczeniu w formacie *pdf
ZAŁ NR 2 DO WZORU UMOWY STWIOR
• Specyfikacja - STWOIR - Żłobek Balbinka- Maki i Fiołki
• Specyfikacja - STWOIR - Żłobek Balbinka-Stokrotki i Bratki
c) przedmiar robót - załącznik nr 3 do umowy zawierający dwa przedmiary- 2 załączniki w formacie *pdf w pliku w formacie skompresowanym .zip o następującym oznaczeniu:
ZAŁ NR 3 DO WZORU UMOWY PRZEDMIAR
• Przedmiar- Maki i Fiołki
• Przedmiar- Stokrotki i Bratki

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45442110-1 - Malowanie budynków

45442180-2 - Powtórne malowanie

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej ważnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.