Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
360 000 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
84 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 360 000 zł – 1 045 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Instalacja okablowania strukturalnego LAN w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej (Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Instalacja okablowania strukturalnego LAN w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy…”, wybierając ofertę wykonawcy Infomech Janusz Mizera. Wartość umowy: 360 000 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
360 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 maja 2026

    Termin ofert: 19 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 czerwca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Infomech Janusz Mizera (Stalowa Wola), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 360 000,00 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 360 000,00 zł do 1 045 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 84 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczy robót budowlanych związanych z instalacją okablowania strukturalnego LAN.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000179520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.)Kod pocztowy

57-500

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

74 8111814

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zspbystrzyca.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zspbystrzyca.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Instalacja okablowania strukturalnego LAN w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f64fa9ef-5559-4492-b80a-e13ab6d86e2f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00286471

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00226709/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Instalacja okablowania strukturalnego LAN w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00226794

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji okablowania strukturalnego LAN w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Słowackiego 4, 57-500 Bystrzyca Kłodzka. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Roboty demontażowe,
2) Montaż szaf dystrybucyjnych,
3) Montaż gniazd,
4) Układanie okablowania strukturalnego,
5) Wykucie bruzd dla przewodów,
6) Wykonanie pasów tynków,
7) Pomiary.
Zakres zamówienia określa dokumentacja techniczna i przedmiar robót – Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45314310-7 - Układanie kabli

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

360000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1045500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

360000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Infomech Janusz Mizera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8652037654

7.3.3)Ulica

Okulickiego 95

7.3.4)Miejscowość

Stalowa Wola

7.3.5)Kod pocztowy

37-540

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bystrzyca Kłodzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 360 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214220-8 (Roboty budowlane w zakresie szkół średnich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Infomech Janusz Mizera (Stalowa Wola). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.