Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
117 990 zł
Umowa zawarta
8 czerwca 2026
Okres realizacji
49 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie terminu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”

Zamawiający Gmina Wolbórz (Wolbórz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”, wybierając ofertę wykonawcy AMTC POLAND Sp. z o.o. Wartość umowy: 117 990 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WolbórzWolbórz, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 11 czerwca 2026
Wartość umowy
117 990 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMTC POLAND Sp. z o.o. (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 117 989,71 zł (umowę zawarto 8 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 49 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczy projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach KPO.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA WOLBÓRZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647859

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Jagiełły 28

1.5.2.)Miejscowość

Wolbórz

1.5.3.)Kod pocztowy

97-320

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44/ 616-42-41

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@wolborz.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wolborz.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.wolborz.eu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01ace7f7-d9c3-4844-8d16-754e6a3e251a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00285089

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039233/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

w ramach zadania pn.: Utworzenie 12 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie dziecięcym pn. „Bajkowy Zakątek”, ul. Mickiewicza 14, 97-320 Wolbórz, ze środków KPO (Krajowy Plan Odbudowy)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00214557

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP. 271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem inwestycji jest modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy w ramach zadania pn

Utworzenie 12 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie dziecięcym pn. „Bajkowy Zakątek”, ul. Mickiewicza 14, 97-320 Wolbórz. 2. Minimalny wymagany termin gwarancji wynosi 24 miesiące. 3. Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach do niniejszej SWZ (Dokumentacja projektowa –załącznik nr 5 do SWZ, Projekt umowy-załącznik nr 4 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117989,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117989,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117989,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMTC POLAND Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793253057

7.3.3)Ulica

Młodzieży 9D

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-829

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117989,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wolbórz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wolbórz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 117 990 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMTC POLAND Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.