„Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”
Zamawiający Gmina Wolbórz (Wolbórz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
24 kwietnia 2026
Termin ofert: 11 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA WOLBÓRZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590647859 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pl. Jagiełły 28 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wolbórz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-320 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 44/ 616-42-41 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@wolborz.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.wolborz.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-01ace7f7-d9c3-4844-8d16-754e6a3e251a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414411 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00214557 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | w ramach zadania pn.: Utworzenie 12 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie dziecięcym pn. „Bajkowy Zakątek”, ul. Mickiewicza 14, 97-320 Wolbórz, ze środków KPO (Krajowy Plan Odbudowy) |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem inwestycji jest modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy w ramach zadania pn | Utworzenie 12 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie dziecięcym pn. „Bajkowy Zakątek”, ul. Mickiewicza 14, 97-320 Wolbórz. 2. Minimalny wymagany termin gwarancji wynosi 24 miesiące. 3. Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach do niniejszej SWZ (Dokumentacja projektowa –załącznik nr 5 do SWZ, Projekt umowy-załącznik nr 4 do SWZ) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 49 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AMTC POLAND Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6793253057 |
| 4.3.3.) | Ulica | Młodzieży 9D |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 30-829 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 117989,71 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00285089/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 117989,71 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.