Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wyposażenia do Klubu Dziecięcego

Zamawiający Gmina Wolbórz (Wolbórz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia do Klubu Dziecięcego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WolbórzWolbórz, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA WOLBÓRZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647859

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Jagiełły 28

1.4.2.)Miejscowość

Wolbórz

1.4.3.)Kod pocztowy

97-320

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

44/ 616-42-41

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@wolborz.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wolborz.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3dc5c436-7222-45fd-b767-a516f321778b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419861

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00287246

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

w ramach zadania pn.: Utworzenie 12 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie dziecięcym pn. „Bajkowy Zakątek”, ul. Mickiewicza 14, 97-320 Wolbórz, ze środków KPO (Krajowy Plan Odbudowy)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wyposażenia do Klubu Dziecięcego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. ZADANIE NR 1- PIERWSZE WYPOSAŻENIE
1. Realizacja zadania polegać będzie na dostawie fabrycznie nowego asortymentu zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz projektem umowy, który stanowi załącznik nr 4a do SWZ.
2. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia asortymentu i jego montażu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Obowiązek montażu dotyczy wszystkich pozycji asortymentowych, które ze względów transportowych są dostarczane w stanie rozłożonym lub wymagają trwałego połączenia elementów.
3. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało:
1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust.4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzający ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa;
2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonej w tej decyzji.
Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp

3.9.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

30232100-5 - Drukarki i plotery

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

42 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ALTARE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

65729824438

4.3.3.)Ulica

Warszawska 151

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-547

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

246917,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00366085/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

246917,70 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wolbórz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wolbórz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39161000-8 (Meble przedszkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.