Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
142 100 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 142 100 zł – 228 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

Zamawiający Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile (Piła, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile”, wybierając ofertę wykonawcy PHU SANTECH, Maciej Urbaniak. Wartość umowy: 142 100 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
142 100 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU SANTECH, Maciej Urbaniak (Piła), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 142 100,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 142 100,00 zł do 228 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło remontu lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.3.)Oddział zamawiającego

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301979488

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Piła

1.5.3.)Kod pocztowy

64-920

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

673514888

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mbalinska-koniec@mzgm.pila.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzgm.pila.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mzgmpila.ezamawiajacy.pl/pn/mzgmpila/demand/284265/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea775d0c-2b16-487f-ac08-d00d454ac3d6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00285064

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042129/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00212130

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2026/TP/05

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonawca winien zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, w zakresie i w sposób szczegółowo określony w dokumentacji, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz innych dokumentach stanowiących załączniki do niniejszej SWZ
2. W zakres robót budowlanych wchodzą m.in.:
a) wymiana stolarki okiennej drewnianej na PCV,
b) montaż nawiewników w górnej części okna,
c) wymiana parapetów,
d) wymiana stolarki drzwiowej,
e) ułożenie nadproży prefabrykowanych,
f) rozbiórka zabudowy drewnianej nad oknami,
g) zamurowanie wnęk nad i pod oknami,
h) zamurowanie otworów w ścianach,
i) rozebranie podłóg drewnianych,
j) wykonanie izolacji cieplnych i przeciwwilgociowych podłogowych,
k) wykonanie posadzki cementowej,
l) wymiana tynków,
m) wykonanie podwieszanych sufitów z g-k,
n) zerwanie starych okładzin z tworzyw sztucznych,
o) skucie starych płytek ściennych i podłogowych,
p) zeskrobanie i zmycie starej farby,
q) położenie paneli podłogowych oraz listew przypodłogowych,
r) gruntowanie ścian i sufitów,
s) gipsowanie ścian i sufitów oraz malowanie,
t) położenie płytek ceramicznych na ścianach w łazience i kuchni,
u) rozbiórka pieców kaflowych,
v) wywiezienie gruzu,
w) wykonanie i powieszenie tablicy informacyjnej,
x) wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej,
y) wymiana instalacji elektrycznej z dostarczeniem protokołów,
z) opracowanie Projektu Technicznego rozbudowy wewnętrznej instalacji gazowej
z montażem kotła gazowego,
aa) budowa instalacji centralnego ogrzewania etażowego z montażem dwufunkcyjnego kotła gazowego,
bb) montaż systemowego wkładu kominowego,
cc) rozbudowa instalacji wod-kan, gazowej,
dd) montaż miski ustępowej typu kompakt, montaż zlewozmywaka z baterią,
ee) montaż wanny z baterią,
ff) montaż wodomierza, montaż umywalki z baterią,
gg) montaż kuchni gazowej 4 palnikowej,
hh) montaż zewnętrznego przewodu wentylacyjnego,
4. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane
w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarze robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

142100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

228000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

142100 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU SANTECH, Maciej Urbaniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7642433543

7.3.3)Ulica

Śniadeckich

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.5)Kod pocztowy

64-920

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

142100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piła.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 142 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU SANTECH, Maciej Urbaniak (Piła). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.