Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

Zamawiający Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile (Piła, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.2.)Oddział zamawiającego

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301979488

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dąbrowskiego 8

1.4.2.)Miejscowość

Piła

1.4.3.)Kod pocztowy

64-920

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.7.)Numer telefonu

673514888

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mbalinska-koniec@mzgm.pila.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzgm.pila.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea775d0c-2b16-487f-ac08-d00d454ac3d6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412610

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00212130

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont lokalu mieszkalnego dla repatriantów przy ul. Okrzei 12/1 w Pile.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonawca winien zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, w zakresie i w sposób szczegółowo określony w dokumentacji, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz innych dokumentach stanowiących załączniki do niniejszej SWZ
2. W zakres robót budowlanych wchodzą m.in.:
a) wymiana stolarki okiennej drewnianej na PCV,
b) montaż nawiewników w górnej części okna,
c) wymiana parapetów,
d) wymiana stolarki drzwiowej,
e) ułożenie nadproży prefabrykowanych,
f) rozbiórka zabudowy drewnianej nad oknami,
g) zamurowanie wnęk nad i pod oknami,
h) zamurowanie otworów w ścianach,
i) rozebranie podłóg drewnianych,
j) wykonanie izolacji cieplnych i przeciwwilgociowych podłogowych,
k) wykonanie posadzki cementowej,
l) wymiana tynków,
m) wykonanie podwieszanych sufitów z g-k,
n) zerwanie starych okładzin z tworzyw sztucznych,
o) skucie starych płytek ściennych i podłogowych,
p) zeskrobanie i zmycie starej farby,
q) położenie paneli podłogowych oraz listew przypodłogowych,
r) gruntowanie ścian i sufitów,
s) gipsowanie ścian i sufitów oraz malowanie,
t) położenie płytek ceramicznych na ścianach w łazience i kuchni,
u) rozbiórka pieców kaflowych,
v) wywiezienie gruzu,
w) wykonanie i powieszenie tablicy informacyjnej,
x) wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej,
y) wymiana instalacji elektrycznej z dostarczeniem protokołów,
z) opracowanie Projektu Technicznego rozbudowy wewnętrznej instalacji gazowej
z montażem kotła gazowego,
aa) budowa instalacji centralnego ogrzewania etażowego z montażem dwufunkcyjnego kotła gazowego,
bb) montaż systemowego wkładu kominowego,
cc) rozbudowa instalacji wod-kan, gazowej,
dd) montaż miski ustępowej typu kompakt, montaż zlewozmywaka z baterią,
ee) montaż wanny z baterią,
ff) montaż wodomierza, montaż umywalki z baterią,
gg) montaż kuchni gazowej 4 palnikowej,
hh) montaż zewnętrznego przewodu wentylacyjnego,
4. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane
w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarze robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PHU SANTECH, Maciej Urbaniak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7642433543

4.3.3.)Ulica

Śniadeckich

4.3.4.)Miejscowość

Piła

4.3.5.)Kod pocztowy

64-920

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

142100,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00285064/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

142100,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piła.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.