Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 140 zł
Umowa zawarta
10 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 142 070 zł – 176 940 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość wypoczynku20%Różnorodność propozycji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ROKU 2026

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Wejherowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ROKU 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością. Wartość umowy: 175 140 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
175 140 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 140,00 zł (umowę zawarto 10 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 142 070,00 zł do 176 940,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.3.)Oddział zamawiającego

PCPR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191687460

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3 Maja 4, 4

1.5.2.)Miejscowość

Wejherowo

1.5.3.)Kod pocztowy

84-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@pcprwejherowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcprwejherowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1296927

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ROKU 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-127915cc-616b-48b2-8032-2392b60ba74d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283049

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00141886/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Wyjazdy wakacyjne dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00204526

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.251.2.1.2026.DD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia podstawowego (gwarantowanego) jest zakup 55 miejsc na obozach i koloniach letnich dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej.

4.5.3.)Główny kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych

55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

142070 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

176940 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175140 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 588-18-49-725

7.3.3)Ulica

ul. Asesora nr. 72

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-119

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175140 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63510000-7Usługi biur podróży i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →