Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
830 348 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 830 348 zł – 1 217 090 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa ulicy Jasnej w Kosowie Lackim”

Zamawiający Gmina Kosów Lacki (Kosów Lacki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ulicy Jasnej w Kosowie Lackim”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH MIKST SP. Z O.O. Wartość umowy: 830 348 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Kosów LackiKosów Lacki, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 10 czerwca 2026
Wartość umowy
830 348 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 kwietnia 2026

    Termin ofert: 11 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH MIKST SP. Z O.O. (WEGRÓW), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 830 347,87 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 830 347,87 zł do 1 217 090,36 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail