Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 722 000 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 722 000 zł – 2 509 065 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwaranacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Ulanów”

Zamawiający Gmina i Miasto Ulanów (Ulanów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Ulanów”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo – Usługowa „ MONUMENTAL” ,. Wartość umowy: 1 722 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto UlanówUlanów, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 10 czerwca 2026
Wartość umowy
1 722 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo – Usługowa „ MONUMENTAL” (Łętownia 227), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 722 000,00 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 722 000,00 zł do 2 509 064,70 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail