Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
Zamawiający Gmina Panki (Panki, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=749, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
28 marca 2026
Termin ofert: 10 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 maja 2026
3 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
09 czerwca 2026
- Wykonanie umowy
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Panki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 151398356 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tysiąclecia 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Panki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-140 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL224 - Częstochowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 34 317 90 35 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 34 317 90 62 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@panki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.panki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a346d412-4753-4440-a93d-65787f072853 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00281986 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-09 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00175943 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach priorytetu 3 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027 (FERS), ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029, realizowanego w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Panki-Termomodernizacja budynku Gminnego Przedszkola w Pankach wraz z realizacją programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39512500-9 - Poszewki na poduszki 39113000-7 - Różne siedziska i krzesła 39111000-3 - Siedziska 39143116-2 - Łóżeczka 39531000-3 - Dywany 39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci 39299300-7 - Lustra szklane 34912100-4 - Wózki popychane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 15 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Strefa Kreatywności Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 527541699 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Mickiewicza 46 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Leżajsk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 37-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 43972,35 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00236230/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 43972,35 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
CZEŚCI IV – Wyposażenie pozostałe.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.