Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

Zamawiający Gmina Panki (Panki, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PankiPanki, Śląskieopublikowano 9 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Panki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398356

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tysiąclecia 5

1.4.2.)Miejscowość

Panki

1.4.3.)Kod pocztowy

42-140

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

34 317 90 35

1.4.8.)Numer faksu

34 317 90 62

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@panki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.panki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a346d412-4753-4440-a93d-65787f072853

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00281984

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00175943

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach priorytetu 3 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027 (FERS), ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć dla potrzeb utworzenia Klubu dziecięcego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029, realizowanego w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Panki-Termomodernizacja budynku Gminnego Przedszkola w Pankach wraz z realizacją programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029.
CZĘŚĆ II –Dostawa pomocy do prowadzenia zajęć opiekuńczo – wychowawczych i edukacyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b, do niniejszej specyfikacji (SWZ) projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 2b, dla części II.

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37520000-9 - Zabawki

37527000-8 - Pociągi i pojazdy do zabawy

39292300-8 - Przybory do rysowania

37822100-7 - Kredki

37522000-3 - Zabawki na kółkach

37510000-6 - Lalki

37529200-4 - Zabawki służące do jazdy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Strefa Kreatywności Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527541699

4.3.3.)Ulica

ul. Mickiewicza 46

4.3.4.)Miejscowość

Leżajsk

4.3.5.)Kod pocztowy

37-300

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

25635,59 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00236230/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

25635,59 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

CZĘŚCI II - Dostawa pomocy do prowadzenia zajęć opiekuńczo – wychowawczych i edukacyjnych.
Znak sprawy: ZBI.271.3.02.2026

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Panki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Panki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.