Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 601 214 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 601 214 zł – 1 818 475 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w części miejscowości Bóbrka

Zamawiający Gmina Chorkówka (Chorkówka, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w części miejscowości Bóbrka”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Instalacyjno-Budowlany LISBUD Paweł Lisowski. Wartość umowy: 1 601 214 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina ChorkówkaChorkówka, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 9 czerwca 2026
Wartość umowy
1 601 214 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 czerwca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Instalacyjno-Budowlany LISBUD Paweł Lisowski (Pstrągowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 601 214,00 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono łącznie 3 oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (oferta firmy Budimex SA).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CHORKÓWKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440525

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

175

1.5.2.)Miejscowość

Chorkówka

1.5.3.)Kod pocztowy

38-458

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134386954

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pkolek@chorkowka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chorkowka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://chorkowka.ezamawiajacy.pl/pn/chorkowka/demand/283510/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w części miejscowości Bóbrka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-80404ad2-ac6f-4556-a87b-0f0da6f2fad7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280906

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057442/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w części miejscowości Bóbrka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208768

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZPI.271.1.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w części miejscowości Bóbrka
Przedmiotem zamówienia są roboty sanitarne polegające na budowie sieci wodociągowej fi 90 mm i 160 mm o łącznej długości 2 461,5 m wraz z armaturą; budowie sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej fi 110 mm o długości 247,50 mb oraz kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej fi 200 mm o długości 2 044,00 m wraz z uzbrojeniem oraz budową pompowni ścieków

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1601214,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1818475,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1601214,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Instalacyjno-Budowlany LISBUD Paweł Lisowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8191482800

7.3.4)Miejscowość

Pstrągowa

7.3.5)Kod pocztowy

38-121

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1601214,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chorkówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorkówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 601 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Instalacyjno-Budowlany LISBUD Paweł Lisowski (Pstrągowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.