Dowóz wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach (Spytkowice, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dowóz wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 070629485 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zamkowa 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Spytkowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-116 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL21A - Oświęcimski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gzs@spytkowice.net.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gzs.spytkowice.net.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00278823 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-08 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00278617 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Część I - Zadanie 1 Trasa nr 1 - Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Oświęcimiu • ul. Obozowa 31 • - dowóz: 3 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Szkolna, II Ryczów ul. Długa, III Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, • - odwóz: 4 przystanki na trasie: I Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, II Spytkowice ul. Wiślana, III Ryczów ul. Długa, IV Ryczów ul. Szkolna. Ilość dowożonych uczniów - 3 Ilość odwożonych uczniów - 4 Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu ) wynosi – 85 km/dziennie. Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dniach nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna). Ilość dni nauki od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. ok. 185 dni. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy. Po zmianie: Część I - Zadanie 1 Trasa nr 1 - Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Oświęcimiu • ul. Obozowa 31 • - dowóz: 4 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Szkolna, II Ryczów ul. Długa, III Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, IV Spytkowice ul. Jana Pawła II • - odwóz: 5 przystanki na trasie: I Spytkowice ul. Jana Pawła, II Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, III Spytkowice ul. Wiślana, IV Ryczów ul. Długa, V Ryczów ul. Szkolna. Ilość dowożonych uczniów - 4 Ilość odwożonych uczniów - 5 Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu ) wynosi – 85 km/dziennie. Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dniach nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna). Ilość dni nauki od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. ok. 185 dni. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.