Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 039 538 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
do 24 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż, uruchomienie systemu rejestracji audio i wideo dla Centrum Symulacji Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Zamawiający Gdański Uniwersytet Medyczny (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż, uruchomienie systemu rejestracji audio i wideo dla Centrum Symulacji…”, wybierając ofertę wykonawcy STORAGE IT SP. Z O.O. Cena wybranej oferty: 1 039 538 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gdański Uniwersytet MedycznyGdańsk, Pomorskieopublikowano 8 czerwca 2026
Cena wybranej oferty
1 039 538 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (oferta firmy Mediatech Sp. z o.o.).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STORAGE IT SP. Z O.O. (SZCZECIN), mikrofirma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 1 039 538,21 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 czerwca 2026 r..

  • 6

    Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gdański Uniwersytet Medyczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288627

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marii Skłodowskiej-Curie 3a

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-210

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gumed.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gumed.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1306098

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, montaż, uruchomienie systemu rejestracji audio i wideo dla Centrum Symulacji Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-543f1681-c1bd-4955-888b-5c15077df18d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00278455

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy pn. Modernizacja i doposażenie obiektów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne będącego elementem inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, nr umowy KPOD.07.05-IP.10-0026/24/KPO/1203/2025/93.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231133

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GUM2026ZP0059

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie systemu rejestracji audio i wideo dla Centrum Symulacji Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. w ramach projektu

Krajowy Plan Odbudowy pn. Modernizacja i doposażenie obiektów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne będącego elementem inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, nr umowy KPOD.07.05-IP.10-0026/24/KPO/1203/2025/93. 2. Opis przedmiotu zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 3 oraz 4 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1039538,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1039538,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1039538,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STORAGE IT SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513201914

7.3.4)Miejscowość

SZCZECIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1037468,21 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32330000-5Aparatura do nagrywania i powielani…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gdański Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 039 538 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32330000-5 (Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STORAGE IT SP. Z O.O. (SZCZECIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.