Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Mariusz Olkisz Biuro Projektowo-Realizacyjne OLPRO· Zielona Góramikrofirma
Wartość umowy
538 740 zł
Umowa zawarta
8 czerwca 2026
Okres realizacji
28 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Sobieskiego i Małomickiej w Szprotawie”.

Zamawiający Gmina Szprotawa. (Szprotawa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa ścieżki rowerowej w ciągu…”, wybierając ofertę wykonawcy Mariusz Olkisz Biuro Projektowo-Realizacyjne OLPRO. Wartość umowy: 538 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Szprotawa.Szprotawa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 8 czerwca 2026
Wartość umowy
538 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 kwietnia 2026

    Termin ofert: 6 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych załączników).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mariusz Olkisz Biuro Projektowo-Realizacyjne OLPRO (Zielona Góra), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 538 740,00 zł (umowę zawarto 8 czerwca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 28 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail