Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 220 zł
Umowa zawarta
18 stycznia 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa używanego jednokomorowego samochodu do wywozu odpadów komunalnych typu śmieciarka (zakup w formie leasingu operacyjnego realizowanego w osobnym postępowaniu przez Zamawiającego)

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o. (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa używanego jednokomorowego samochodu do wywozu odpadów komunalnych typu śmieciarka…”, wybierając ofertę wykonawcy PPUH Zbigniew Kałas TRANSTON. Wartość umowy: 263 220 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
263 220 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, w tym jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału (braku wymaganych dokumentów).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPUH Zbigniew Kałas TRANSTON (Mrocza), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 263 220,00 zł (umowę zawarto 18 stycznia 2024 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

  • 6

    Zamówienie dotyczy dostawy używanego pojazdu śmieciarki w formie leasingu operacyjnego, z realizacją zakupu w osobnym postępowaniu przez zamawiającego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail