Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
241 934 zł
Umowa zawarta
20 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemy Xpertis wdrożonego w Muzeum Warszawy

Zamawiający Muzeum Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemy Xpertis wdrożonego w Muzeum Warszawy”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Business Solutions SA. Wartość umowy: 241 934 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Muzeum WarszawyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 czerwca 2026
Wartość umowy
241 934 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a żadna z ofert nie została odrzucona ani wykluczona.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Business Solutions SA (Lublin).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 241 933,62 zł (umowę zawarto 20 czerwca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 6

    Ofertypostępowaniu złożono dwie oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail