Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Bytówmała firma
Wartość umowy
39 152 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa sprzętu IT – Drukarki 3D”

Zamawiający Powiatowe Centrum Ksztłcenia Zawodowego i Ustawicznego (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu IT – Drukarki 3D”, wybierając ofertę wykonawcy X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 39 152 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
39 152 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bytów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 39 152,18 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

  • 5

    Zamówienie zostało podzielone na części, z których każda stanowi odrębny przedmiot postępowania, szczegóły dotyczące liczby części lub ofert nie zostały jednak zamieszczone.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM KSZTŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 123182595

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

1.5.2.)Miejscowość

Wieliczka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-020

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pckziu-wieliczka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pckziu-wieliczka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e06b1f4-af64-43ac-a6db-b5f13ba0edbb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa sprzętu IT – Drukarki 3D”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e06b1f4-af64-43ac-a6db-b5f13ba0edbb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00277432

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035110/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputeerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na zatrudnienie" nr FEMP.05.03-IP.01-1391/24 realizowanego przez Powiat Wielicki w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytetu 5. Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 05.03

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00216052

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCKZiU.261.11.NKZ.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

389799,70 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

36441,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2 Przedmiotem zamowienia jest dostawa drukarek 3D tj

1) Drukarka 3D wraz z stolikiem – 1 sztuka 2) Wielokolorowa Drukarka 3D wraz z stolikiem – 1 sztuka 3) Drukarka 3D żywicznej wraz z urządzeniem myjąco-utwardzającym – 1 sztuka 4) Wolnostojący oczyszczacz powietrza – 1 sztuka 5) Kompletny zestaw do obróbki laserowej z oczyszczaniem powietrza – 1 sztuka 6) Szkolenie personelu 3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ,

4.5.3.)Główny kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39152,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39152,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39152,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 383791980

7.3.3)Ulica

ul. Zaułek Drozdowy 2

7.3.4)Miejscowość

Bytów

7.3.5)Kod pocztowy

77-100

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39152,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Ksztłcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieliczka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 39 152 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30230000-0 (Sprzęt związany z komputerami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bytów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.