Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa· Krakówmikrofirma
Wartość umowy
165 296 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
do 10 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 165 296 zł – 250 674 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu IT – monitory interaktywne”

Zamawiający Powiatowe Centrum Ksztłcenia Zawodowego i Ustawicznego (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu IT – monitory interaktywne””, wybierając ofertę wykonawcy MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa. Wartość umowy: 165 296 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
165 296 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 296,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 165 296,00 zł do 250 674,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 lipca 2026 r..

  • 5

    Zamówienie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM KSZTŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 123182595

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

1.5.2.)Miejscowość

Wieliczka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-020

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

122891740

1.5.8.)Numer faksu

zamowienia@pckziu-wieliczka.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pckziu-wieliczka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pckziu-wieliczka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d8edc26-08af-40eb-99d0-94d84fcef703

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu IT – monitory interaktywne”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d8edc26-08af-40eb-99d0-94d84fcef703

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00277431

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035110/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputeerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na zatrudnienie" nr FEMP.05.03-IP.01-1391/24 realizowanego przez Powiat Wielicki w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytetu 5. Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 05.03

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189860

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCKZiU.261.9.20226

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

389799,70 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

233159,89 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2 Przedmiotem zamowienia jest

„Dostawa 10 monitorów interaktywnych stacjonarnych oraz 6 monitorów mobilnych ze stojakiem. 3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, opis przedmiotu zamówienia 3.4 Zamawiajacy określił w opisie przedmiotu zamówienia zamówienie objęte prawam opcji. 3.5 Zamówienie objęte prawem opcji obejmuje dostawę 7 monitorów interaktywnych 98” wraz z uchwytem ściennym i usługą montażu zgodnie z opisem pkt. 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231300-0 - Monitory ekranowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165296,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250674,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165296,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

350620958

7.3.3)Ulica

ul.. Zabiniec 37

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-215

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165296,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-10

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie obejmuje prawo opcji zgodnie z SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
402 544 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 932 zł1 055 710 zł
Rozstęp międzykwartylowy
908 778 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 932 zł
Mediana
402 544 zł
Górny kwartyl
1 055 710 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Ksztłcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieliczka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 296 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.