Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
434 400 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 434 400 zł – 1 153 800 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt społeczny (Zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja 4 konferencji 2-dniowych w Warszawie, każda maksymalnie dla 150 osób.

Zamawiający Ośrodek Rozwoju Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja 4 konferencji 2-dniowych w Warszawie, każda maksymalnie dla 150 osób”, wybierając ofertę wykonawcy Deluxe Event Sp. z o.o. Wartość umowy: 434 400 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Ośrodek Rozwoju EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 czerwca 2026
Wartość umowy
434 400 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 czerwca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Deluxe Event Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 434 400,00 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono 5 ofert, z czego 1 została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych referencji).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

  • 5

    Przetarg dotyczył organizacji czterech 2-dniowych konferencji w Warszawie dla maksymalnie 150 osób każda, w tym usług hotelarskich, noclegowych i cateringowych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail