Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
945 870 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
112 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 945 870 zł – 1 303 800 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Adaptacja pomieszczenia na zapasowe Centrum Przetwarzania Danych (serwerownię zapasową) oraz rozbudowa sieci LAN

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie (Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Adaptacja pomieszczenia na zapasowe Centrum Przetwarzania Danych (serwerownię zapasową)…”, wybierając ofertę wykonawcy INFOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 945 870 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
945 870 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INFOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kielce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 945 870,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 945 870,00 zł do 1 303 800,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 112 dni.

  • 5

    Zamówienie objęło adaptację serwerowni oraz rozbudowę sieci LAN i było prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308318

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Skarżysko-Kamienna

1.5.3.)Kod pocztowy

26-110

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@zoz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aac2ca69-74e3-4ae9-b259-da91478441b7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Adaptacja pomieszczenia na zapasowe Centrum Przetwarzania Danych (serwerownię zapasową) oraz rozbudowa sieci LAN

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aac2ca69-74e3-4ae9-b259-da91478441b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276566

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00093852/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Adaptacja pomieszczenia na serwerownię i modernizacja sieci dostępowej WiFi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Regionalne Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 1 – Fundusze Europejskie dla konkurencyjnej gospodarki, Działanie 1.6 – Cyfryzacja w sektorze usług publicznych

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00202364

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.382.10.BD.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pod nazwą

„Adaptacja pomieszczenia na zapasowe centrum przetwarzania danych (serwerownie zapasową) oraz rozbudowa sieci LAN na terenie Szpitala, teren Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej” w ramach projektu: Informatyzacja Placówek Medycznych Województwa Świętokrzyskiego” (InPlaMed II WŚ) realizowany w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 1 – Fundusze Europejskie dla konkurencyjnej gospodarki, Działanie 1.6 – Cyfryzacja w sektorze usług publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego dotyczącego zaprojektowania modernizacji i rozbudowy sieci LAN na terenie Szpitala. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

945870,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1303800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

945870,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INFOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260558730

7.3.3)Ulica

ZAGNAŃSKA 61

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-528

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

945870,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

112 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skarżysko-Kamienna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 945 870 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INFOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.