Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III

Zamawiający Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Jerzmanicach-Zdroju (Jerzmanice-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Jerzmanicach-Zdroju

1.2.)Oddział zamawiającego

OOW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000325400

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jerzmanice-Zdrój 20

1.4.2.)Miejscowość

Jerzmanice-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

59-500

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@jerzmanice.oow.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jerzmanice.oow.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c881157-971d-41d6-925a-220e3ba19a00

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276247

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00133369

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawy ( dostawa śluzy wewnętrznej- III etap)
Zakres przedsięwzięcia obejmuje dokonanie dostaw w zakresie:
Dostawy gotowych przęseł stalowych stanowiących jako całość tzw. śluzę wewnętrzną po ich scaleniu w całość w ilości 282,0 m2 na stałe umocowanych z gruntem. Ponadto wraz z przedmiotem dostawy należy wykonać:
a) Roboty ziemne przygotowawcze z przewozem gruntu taczkami na odległość około 10 m ( 43,01 m 3 )
b) Wywozu ziemi samochodami samowyładowczymi ( 43,01 m3 )
c) Wykonanie obrzeży betonowych o wymiarach 30x 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową ( 80,6 m )
d) Montaż uchwytów pod drut stalowy kolczasty- ostrzowy ( koncentryna)- 56 sztuk
e) Montaż drutu stalowego kolczastego- ostrzowego ( koncentryny)- 392 mb
f) Montaż słupów stalowych 80x80 pod przęsła śluzy oraz pod bramy wjazdowe 100x100

3.9.)Główny kod CPV

44212390-9 - Śluzy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych "KARMAK" Ryszard Handziej

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6940009388

4.3.3.)Ulica

Sportowa 8

4.3.4.)Miejscowość

Złotoryja

4.3.5.)Kod pocztowy

59-500

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

421495,11 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00170459/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

421495,11 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44212390-9Śluzy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →