Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
342 679 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja15%Doświadczenie25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III

Zamawiający Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Jerzmanicach-Zdroju (Jerzmanice-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych "KARMAK" Ryszard Handziej. Cena wybranej oferty: 342 679 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
342 679 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych "KARMAK" Ryszard Handziej (Złotoryja), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 342 678,96 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Jerzmanicach-Zdroju

1.3.)Oddział zamawiającego

OOW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000325400

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jerzmanice-Zdrój 20

1.5.2.)Miejscowość

Jerzmanice-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

59-500

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@jerzmanice.oow.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jerzmanice.oow.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c881157-971d-41d6-925a-220e3ba19a00

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa śluzy wewnętrznej- etap III

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c881157-971d-41d6-925a-220e3ba19a00

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00170459

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00087828/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa śluzy wewnętrznej- III etap

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00133369

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OOW-ADM.261.289.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

342678,96 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawy ( dostawa śluzy wewnętrznej- III etap)
Zakres przedsięwzięcia obejmuje dokonanie dostaw w zakresie:
Dostawy gotowych przęseł stalowych stanowiących jako całość tzw. śluzę wewnętrzną po ich scaleniu w całość w ilości 282,0 m2 na stałe umocowanych z gruntem. Ponadto wraz z przedmiotem dostawy należy wykonać:
a) Roboty ziemne przygotowawcze z przewozem gruntu taczkami na odległość około 10 m ( 43,01 m 3 )
b) Wywozu ziemi samochodami samowyładowczymi ( 43,01 m3 )
c) Wykonanie obrzeży betonowych o wymiarach 30x 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową ( 80,6 m )
d) Montaż uchwytów pod drut stalowy kolczasty- ostrzowy ( koncentryna)- 56 sztuk
e) Montaż drutu stalowego kolczastego- ostrzowego ( koncentryny)- 392 mb
f) Montaż słupów stalowych 80x80 pod przęsła śluzy oraz pod bramy wjazdowe 100x100

4.5.3.)Główny kod CPV

44212390-9 - Śluzy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

342678,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

342678,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

342678,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych "KARMAK" Ryszard Handziej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6940009388

7.3.3)Ulica

Sportowa 8

7.3.4)Miejscowość

Złotoryja

7.3.5)Kod pocztowy

59-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

421495,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44212390-9Śluzy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →