Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5904 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 5904 zł – 15 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, na zadaniu „Budowa windy przy GBP w Psarach z modernizacją elewacji”.

Zamawiający Urząd Gminy w Psarach (Psary, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie sieci, instalacji i…”, wybierając ofertę wykonawcy Włodzimierz Jasica. Wartość umowy: 5904 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Urząd Gminy w PsarachPsary, Śląskieopublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
5904 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Włodzimierz Jasica (Sarnów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 904,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 5 904,00 zł do 15 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło usług technicznego nadzoru budowlanego oraz zarządzania i kontroli inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych przy budowie windy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail