Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
761 370 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
do 26 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 761 370 zł – 989 337 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia20%Doświadczenie personelu wyznaczonego do realizacji zamówienia – kierownik budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja Szkoły Podstawowej w Dąbiu wraz z zagospodarowaniem terenu.

Zamawiający Urząd Gminy w Psarach (Psary, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja Szkoły Podstawowej w Dąbiu wraz z zagospodarowaniem terenu”, wybierając ofertę wykonawcy Z.P.H.U. Mar-Bud Sp. z o.o. Wartość umowy: 761 370 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Urząd Gminy w PsarachPsary, Śląskieopublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
761 370 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Z.P.H.U. Mar-Bud Sp. z o.o. (Częstochowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 761 370,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 761 370,00 zł do 989 337,09 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 sierpnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło robót budowlanych związanych z modernizacją szkoły i zagospodarowaniem terenu, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail