Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
216 586 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena75%Doświadczenie koordynatora20%Aspekty społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi kompleksowej organizacji wydarzenia rocznego Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021–2027 w dniu 23 września 2026 r. w Połądze/Litwa

Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi kompleksowej organizacji wydarzenia rocznego Programu Interreg…”, wybierając ofertę wykonawcy TARRAYA S.A. Wartość umowy: 216 586 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Projektów EuropejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
216 586 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 kwietnia 2026

    Termin ofert: 11 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TARRAYA S.A. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 216 585,99 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141681456

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Puławska 180

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-670

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

223783100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@cpe.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cpe.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cpe.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wsparcie w realizacji programów UE

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi kompleksowej organizacji wydarzenia rocznego Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021–2027 w dniu 23 września 2026 r. w Połądze/Litwa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0e6b8f4a-e0d5-4c1d-84c9-7b8bc17d7945

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00274467

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00111630/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Organizacja Wydarzenia Rocznego Programu Interreg Południowy Bałtyk w XI 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021–2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00224308

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WA.262.9.2026.NT

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi kompleksowej organizacji wydarzenia rocznego Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021–2027 w dniu 23 września 2026 r. w Połądze/Litwa

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

216585,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216585,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

216585,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TARRAYA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792413660

7.3.3)Ulica

ul. Głogowska 108/6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-263

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

216585,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 426 zł
Próbka: 70 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 426 zł379 824 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 398 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 426 zł
Mediana
203 426 zł
Górny kwartyl
379 824 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Projektów Europejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 216 586 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TARRAYA S.A. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.