Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
596 960 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Dostarczenie dokumentacji do siedziby Zamawiającego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI NIEARCHIWALNEJ BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ SĄDU REJONOWEGO W KALISZU DO DALSZEGO PRZECHOWYWANIA.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Kaliszu (Kalisz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI NIEARCHIWALNEJ BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ SĄDU REJONOWEGO W KALISZU DO…”, wybierając ofertę wykonawcy RODO-S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 596 960 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w KaliszuKalisz, Wielkopolskieopublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
596 960 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RODO-S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kalisz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 596 960,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2028 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło przygotowania dokumentacji niearchiwalnej (kategorii B) Sądu Rejonowego w Kaliszu, w tym jej uporządkowania, zewidencjonowania i przygotowania do przekazania do archiwum zakładowego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Kaliszu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323938

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wolności 13

1.5.2.)Miejscowość

Kalisz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-800

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarczy@kalisz.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://kalisz.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0af60d92-d3ee-44f2-a8e7-abcdf0e3c16b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI NIEARCHIWALNEJ BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ SĄDU REJONOWEGO W KALISZU DO DALSZEGO PRZECHOWYWANIA.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0af60d92-d3ee-44f2-a8e7-abcdf0e3c16b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00274192

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00140853/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi uporządkowania dokumentacji niearchiwalnej (kategorii B) polegającej na kompleksowym przygotowaniu, uporządkowaniu i zewidencjonowaniu dokumentów w celu przekazania ich do archiwum zakładowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254083

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG.261.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

596960 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi uporządkowania dokumentacji niearchiwalnej (kategorii B), będącej własnością Zamawiającego, polegającej na kompleksowym przygotowaniu, uporządkowaniu i zewidencjonowaniu ww. dokumentów w celu przekazania ich do dalszego przechowywania.
2. Usługi, o których mowa w pkt. 1, dotyczą dokumentacji niearchiwalnej (kategorii B), będącej własnością Zamawiającego, znajdującej się w trzech lokalizacjach Zamawiającego na terenie miasta Kalisz.
3. Wykonawca zobowiązany jest dysponować magazynem przeznaczonym do przechowywania dokumentacji, zlokalizowanym w odległości maksimum 10 km od siedziby Sądu Rejonowego w Kaliszu.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ i jest on wiążący dla Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

79995100-6 - Usługi archiwizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

596960 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

596960 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

596960 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RODO-S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6182207097

7.3.3)Ulica

Starożytna 151a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

596960 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2028-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79995100-6Usługi archiwizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Kaliszu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalisz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 596 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79995100-6 (Usługi archiwizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RODO-S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.