Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
271 532 zł
Umowa zawarta
21 maja 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 271 532 zł – 313 496 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby Gminy Tryńcza

Zamawiający Gmina Tryńcza (Tryńcza, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby Gminy Tryńcza”, wybierając ofertę wykonawcy Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Wartość umowy: 271 532 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina TryńczaTryńcza, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Wartość umowy
271 532 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 271 531,79 zł (umowę zawarto 21 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 271 531,79 zł do 313 496,43 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail