Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    FANUC Polska Sp. z o.o.· Wrocław
    2 oferty
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

Zamawiający Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze…”, wybierając ofertę wykonawcy FANUC Polska Sp. z o.o. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 2 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 pozostają bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000553621

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ułanów 9a

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-450

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl4@mcoo.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mcoo.krakow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20ef586d-79fd-47ac-bdc3-b3bcb08d95c3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20ef586d-79fd-47ac-bdc3-b3bcb08d95c3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273338

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044265/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa robotów przemysłowych w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00171459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MCOO/ZP/CKZ/6/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

676754,17 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych/edukacyjnych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych/edukacyjnych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 1 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.1 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.

4.5.3.)Główny kod CPV

42997300-4 - Roboty przemysłowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.)Wartość części

61122,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych oraz środowisk symulacyjnych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych oraz środowisk symulacyjnych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 2 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.2 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.

4.5.3.)Główny kod CPV

42997300-4 - Roboty przemysłowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.)Wartość części

486272,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych/edukacyjnych oraz akcesoriów na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych/edukacyjnych oraz akcesoriów stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 3 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.3 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.

4.5.3.)Główny kod CPV

42997300-4 - Roboty przemysłowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.)Wartość części

129358,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

601839,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

601839,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

601839,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FANUC Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 020602752

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

601839,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

46 dni

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42997300-4Roboty przemysłowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42997300-4 (Roboty przemysłowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.