Unieważniono 1 części postępowania2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1Rozwój oświatowych e-usług publicznych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) Zakup usług opraco
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Unieważniona
    Część 24.3.2. Część 2 – Rozwój e-usług w zakresie konsultacji społecznych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: Zakup licencji oprogramowania systemu konsultacji społecznych (1 szt.) Zakup usług wdrożenia systemu konsultacji spo
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu usunięcia awarii20%Skrócenie terminu usunięcia błędu10%Skrócenie terminu usunięcia wady10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych w Gminie Chodel na terenie MOF Opole Lubelskie”

Postępowanie „Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych w Gminie Chodel na terenie MOF Opole…” zamawiającego Gmina Chodel (Chodel, Lubelskie) zostało unieważnione.

Zamawiający: Gmina ChodelChodel, Lubelskie (powiat Opolski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chodel

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019856

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Partyzantów 24

1.5.2.)Miejscowość

Chodel

1.5.3.)Kod pocztowy

24-350

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

81 827 73 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gminachodel.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chodel.gmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae04fc66-df08-4368-af57-904996c934c4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych w Gminie Chodel na terenie MOF Opole Lubelskie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae04fc66-df08-4368-af57-904996c934c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273285

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049355/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 „Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych w Gminie Chodel na terenie MOF Opole Lubelskie”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych na terenie MOF Opole Lubelskie – projekt partnerski” dla Gminy Chodel” w Programie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej - Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych Gmina Chodel

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245072

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPP. 271. 5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

93320,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3.2.Część 2 – Rozwój e-usług w zakresie konsultacji społecznych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia

Zakup licencji oprogramowania systemu konsultacji społecznych (1 szt.) Zakup usług wdrożenia systemu konsultacji społecznych (1 szt.) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług konsultacji społecznych (1 szt.) Zamówienie będzie realizowane dla na rzecz Gminy Chodel.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

125620,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w zakresie drugiej części, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 176 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 541 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 289 804 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 541 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chodel prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chodel.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.