Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
667 249 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 667 249 zł – 924 993 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi transportu rolnego w m. Środa Śląska ul. Lipnicka dz. nr: 18, 25; AM-1; obręb 1 Środa Śląska na dł. 751 mb

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi transportu rolnego w m. Środa Śląska ul. Lipnicka dz. nr: 18, 25; AM-1;…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o. Wartość umowy: 667 249 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 2 czerwca 2026
Wartość umowy
667 249 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Jedna oferta została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału w postępowaniu (braku wymaganych oświadczeń).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o. (Piotroniowice).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 667 248,59 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 667 248,59 zł do 924 993,21 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail