Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
169 500 zł
Umowa zawarta
1 czerwca 2026
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 169 500 zł – 260 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont częściowy budynku nr 7 w kompleksie wojskowym przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim.

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont częściowy budynku nr 7 w kompleksie wojskowym przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w…”, wybierając ofertę wykonawcy Trójmiasto Serwis Magdalena Sulkowska. Wartość umowy: 169 500 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Wartość umowy
169 500 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trójmiasto Serwis Magdalena Sulkowska (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 169 500,00 zł (umowę zawarto 1 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 169 500,00 zł do 260 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło tylko części zamówienia (budynek nr 7 w kompleksie wojskowym).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail